KONST / Litografier / Litografi 16417111
nr 1641 7111
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Litografi, 4 st, Signerad, yttermått inklusive ram: 48x64 cm
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 september 2024
kl 21:08:31
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
700 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr